Agencja reklamowa Everest oferuje zespół fachowców kompleksowo realizujących zlecenia różnego typu – od prostych projektów artykułów PR lub materiałów biurowych po zaawansowanie kampanie promocyjne w sieciach społecznościowych i systemach SEM, a także strategie pozycjonowania SEO. Stacjonarnym miejscem pracy agencji są Wadowice, ale jesteśmy otwarci na oferty z całej Małopolski.

Zespół Everest tworzą pasjonaci, dla których przyjemność stanowi tworzenie, projektowanie, przygotowanie do druku. Agencja reklamowa zapewnia profesjonalną obsługę każdego zlecenia, bez względu na to, czy będzie to pojedyncza sprawa, czy też kompleksowa strategia. Naszą koncepcję tworzenia charakteryzują cztery słowa: słuchamy, poszukujemy, projektujemy, pomagamy. Rzetelna i odpowiedzialna agencja to taka, która potrafi towarzyszyć klientowi na poszczególnych etapach pracy, konsultować i podpowiadać różnorodne rozwiązania. Tak właśnie funkcjonuje Everest.

Oferta naszej firmy obejmuje dziewięć grup zagadnień. Są to:

Strony internetowe – użyteczne, responsywne i oparte na znanych, sprawdzonych rozwiązaniach systemowych
Sklepy internetowe – przyjazne i wygodne środowiska dla e-commerce, w pełni dopasowane do oczekiwań zleceniodawców
Aukcje internetowe – profesjonalne schematy dla najpopularniejszych serwisów aukcyjnych
Pozycjonowanie stron – kampanie nakierowane na osiągnięcie najlepszych pozycji w wynikach wyszukiwania
Google AdWords – prowadzenie skutecznych, zoptymalizowanych kampanii w sieci linków i reklam płatnych Google
Facebook/Google+, czyli kanały w mediach społecznościowych, poprowadzone z korzyścią i w formule odpowiedniej dla klienta
Identyfikacja wizualna – projektowanie „od zera”, jak również rebranding marek
Poligrafia i druk, czyli wszystko co związane z reklamą i możliwe do wydrukowania, z pomysłem i w najwyższej jakości
Reklama zewnętrzna – wielkoformatowe powierzchnie w przestrzeni miejskiej oraz w infrastrukturze, a także rollupy, standy i inne materiały do prezentacji wizualnej

Agencja reklamowa Everest zaprasza do kontaktu. Jeśli prowadzisz biznes lub po prostu potrzebujesz czegokolwiek związanego z promocją i reklamą, a Twoja lokalizacja to: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Oświęcim, Kraków i okolice – napisz lub zadzwoń do nas.