Wspólną cechą firm ,które już funkcjonują na rynku a firmami ,które planują na niego dopiero wejść niezależnie od branży ,w której funkcjonują jest chęć efektywnego pozyskania klienta. Jedną z najlepszych form aby to uczynić jest reklama.

Najważniejsze jest aby wszelkie działania związane z reklama były odpowiednio skoordynowane i prowadzone przez ludzi ,którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie.

Agencja reklamowa EVEREST to grupa młodych ludzi ze świeżym spojrzeniem ,dużą wiedzą i rosnącym z każdym dniem doświadczenie. Pracujemy zarówno dla małych firm jak i dla dużych zleceniodawców. EVEREST to ludzi, których pasją jest praca ,którą wykonują.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Nastawienie na potrzeby i wymagania osób ,z którymi zainicjujemy współpracę tak aby były w pełni zadowolone z wykonywanej przez nas pracy.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi takie usługi jak:

Projektowanie stron internetowych. Usługa ta obejmuje zarówno project strony jak i zaprojektowanie przez nas indywidualnej grafiki każdej wykonywanej przez nas strony internetowej.

Sklepy internetowe. Obecnie coraz większy procent rynku stanowią klienci robiący zakupy w internecie. Wiemy jak ważnym jest dotarcie do tej grupy odbiorców. W trakcie realizacji zlecenia tworzenia sklepu internetowego bierzemy pod uwagę branżę ,w której będzie funkcjonował.Analizujemy konkurencję dzięki czemu dobieramy takie rozwiązania ,układ sklepu i grafikę by Państwa sklep był konkurencyjny. Ponadto zaprojektowane przez nas sklepu są w pełni bezpieczne i działają 24/7.

Poligrafia i Druk. Przygotowujemy kompletną ofertę reklamową wraz z drukiem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny dla naszych klientów.Realizujemy projekty i druk:

Banerów, plakatów, rollupów,
Wizytówek, ulotek, katalogów,
Papierów / teczek firmowych, notesów
Gadżetów reklamowych ( pendrive , długopisy ).

Agencja reklamowa EVEREST działa na terenie Małopolski w między innymi w miastach jak np Wadowice, Andrychów, Oświęcim, Bielsko, Kęty, Kraków. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych rzetelną i kompleksową obługą reklamy Swojej firmy.