Identyfikacja wizualna jest ogół symboli kojarzonych z naszą firmą takich jak logotyp czy charakterystyczna kolorystyka. Wszystkie elementy ,które pozwalają na naszej firmie na relację z otoczeniem. istotne jest aby cały system identyfikacji wizualnej oraz wszystkie elementy ,które zamierzamy „dołożyć” do niego były spójne.

Podobnie ma się sytuacja jeśli chodzi o kampanie reklamowe – jeśli mają trafić do potencjalnych odbiorców a co najważniejsze skłonić do skorzystania z usług muszą zostać zrealizowane pieczołowicie i dopieszczone w każdym szczególe

Nasz zespół ma duże doświadczenie w dziedzinie ,w której się specjalizuje. Współpracujemy zarówno z firmami istniejącymi na rynku od dawna jak i z nowo powstałymi podmiotami. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.Agencja reklamowa Everest to młody i ambitny zespół ludzi ,których życiową pasją jest ich praca. Młodzi pełni świeżych pomysłów pomogą przeprowadzić zarówno kampanię reklamową jak i skutecznie pomóc realizacji procesu identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Działamy na terenie małopolski w miastach takich jak Oświęcim ,Kraków ,Kęty,Wadowice,Andrychów i Bielsko.

Identyfikacja wizualna. Z naszą pomocą stworzysz system czytelnej ciekawej identyfikacji wizualnej jak i pomożemy zrobić Twojej firmie rebranding już istniejącego systemu.

Facebook – prowadzenie istniejących stron i zakładanie nowych w mediach społecznościowych. Kampanie reklamowe w social mediach na najwyższym poziomie.

Google Adwords – Skuteczne kampanie reklamowe w Google Adwords & linki sponsorowane w wyszukiwarce Google.

Projektowanie stron internetowych. Usługa ta obejmuje zarówno project strony jak i zaprojektowanie przez nas indywidualnej grafiki każdej wykonywanej przez nas strony internetowej.

Sklepy internetowe. Obecnie coraz większy procent rynku stanowią klienci robiący zakupy w internecie. Wiemy jak ważnym jest dotarcie do tej grupy odbiorców. W trakcie realizacji zlecenia tworzenia sklepu internetowego bierzemy pod uwagę branżę ,w której będzie funkcjonował.Analizujemy konkurencję dzięki czemu dobieramy takie rozwiązania ,układ sklepu i grafikę by Państwa sklep był konkurencyjny. Ponadto zaprojektowane przez nas sklepu są w pełni bezpieczne i działają 24/7.

Poligrafia i Druk. Przygotowujemy kompletną ofertę reklamową wraz z drukiem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny dla naszych klientów.

W drodze na szczyt najważniejsze jest dobranie odpowiednich współpracowników. Z EVEREST droga na szczyt będzie łatwiejsza.