Agencję reklamową EVEREST tworzą młodzi, kreatywni i zgrani ludzie z Wadowic, dla których branża graficzna oraz reklamowa to życiowa pasja. Posiadamy odpowiednie kompetencje do tworzenia nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań reklamowych, projektów graficznych czy materiałów do druku.

Kreujemy wizerunek zarówno nowo powstających, jak i obecnych firm. Tworzymy strony internetowe, kampanie reklamowe oparte o AdWords czy nowoczesne media oraz systemy identyfikacji wizualnej dla szerokiej i zróżnicowanej grupy klientów.
Słuchamy

Najważniejszą rzeczą dla nas jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta oraz określenia celu, do jakiego wspólnie dążymy. Słuchając, zdobywamy cenne informacje potrzebne przy wieloetapowych pracach nad projektami.
Projektujemy

Projektując, stawiamy sobie wysokie wymagania, przez co dajemy z siebie 100%. Naszym celem jest nie tylko stworzenie zapadających w pamięć prac i działań, ale uczynienie ich użytecznymi, prostymi w odbiorze dla każdego oraz (i przede wszystkim!) efektywnymi. Uwielbiamy projekty zgodne z ideą Flat design.
Poszukujemy

Bogatsi w zasób informacji poszukujemy optymalnych oraz oryginalnych rozwiązań i pomysłów, analizujemy czas i narzędzia, dyskutujemy ,by w końcu opracować schemat działania, design i zasoby konkretnego zlecenia.
Pomagamy

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście. Zawsze służymy swoją pomocą zarówno w trakcie pojedynczych etapów projektowych, jak i po skończeniu danego zadania. Nasi klienci jeszcze długo po zakończeniu z Nami współpracy mogą liczyć na pomoc i doradztwo Agencji.
Gwarantujemy kompleksową obsługę i świadomą odpowiedzialność za każdy etap współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Czekamy na Państwa telefony: pn. – pt. od 10 do 18.

Adres firmy: Bugaj 38, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Telefon: +48 889 462 362
Email: brocki@agencjaeverest.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres Email (wymagany)

Telefon

Strona internetowa